Nakon jučerašnjih "magarećih ušiju" Kemala Čauševića, danas nam stiže još jedan snimak koji dočarava sav jad i bijedu u kojoj živimo.
Ministar za privredu Bosansko-podrinjskog kantona Esed Radeljašjučer nas je svojim ponašanjem i rječnikom podsjetio (ako je neko slučajno zaboravio) na svu bahatost naših političara.
U prilogu Federalne televizije, prvo doznajemo kako ministru Radeljašu nije nikakav problem slagati. Iako je dogovorio razgovor s novinarkom u Goraždu, otkazao ga je pod isprikom da se nalazi u Sarajevu. Novinari su ga nedugo poslije ipak pronašli u Goraždu, no on se nemušto pokušao pravdati kako je bio u Ustikolini, pa...
Potom je pao dogovor i novinarskoj ekipi obećan je razgovor u 15 sati.
Po dolasku na lice dogovorenog mjesta, Radeljaš nimalo nije bio raspoložen, pa je novinarima kazao:
„Š'a je ba, ljudi... što ste dosadni b'an tako. Bjež', nemoj da... neću ni minute, nemojte bit' dosadni. Ne želim da razgovaram, zato što ste lažovi i petljanci, sve.“
Šta reći, kakvu poruku...

Nema komentara:
Objavi komentar