ponedjeljak, 23. veljače 2015.

Ponovo zapaljena dva automobila u Sarajevu

Ovoga puta gorjeli su automobil VW Polo, vlasništvo Đ. S. iz Sarajeva, i Fiat Palio, vlasništvo D. S. iz Sarajeva.

Kako nam je saopćeno u Ministarstvu unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo, požar su ugasili stanovnici ovog naselja. Tom prilikom nije bilo povrijeđenih osoba, dok je na vozilima pričinjena veća materijalna šteta.

O slučaju je obaviješten tužilac Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, a uviđaj su obavili policijski službenici MUP-a Kantona Sarajevo i sudski vještak PPZ-a.

Nema komentara:

Objavi komentar