nedjelja, 29. studenoga 2015.

Sirija jučer. Da, oni francuski i američki bombarderi stvarno pokazali one Isis teroriste !! Pitam se koliko je minuta šutnje, koliko zastave će biti smanjena, koliko je pokrivenost RTE, BBC i Sky će to, koliko je ogorčeni ljudi? Koja je razlika?amerika rusija i ostale zemlje koje ucestvuju u genocidu Syria are CHRISTIAN TERRORIST

BOSANCI I HERCEGOVCI SUOSJECAJU SA  SVIM NARODIMA KOJI SU SE NASLI U OVIM I SLICNIM SITUACIJAMA 

TERORIZAM NEMA RELIGIJU

Terorizam nema naciju pa zato mi nismo teroristi, mi jadni se i ne branimo, sta je bilo po Bosni staje jos i dan danas u palestinu, svaki cas sve vise jetima a mi teroristi, ovo je sve namjesteno koji evropljani na ovakav nacin samo mogu profitirati ko i uvjek skupa sa Amerikom pa sad rusi i komplet citav kufurski svjet a nas stavljaju u zabludu dase jos sami izmedju sebe  ubijamo ne volimo i tako dalje.
OSVIJESTIMO SE


Nema komentara:

Objavi komentar