Žalosno je vidjet da sve ove godine "nismo" svi Palestinci, Iračani, Libijci, Sirijci i ostali, za nas očito nebitni LJUDI. Oni kojih, zbog naše pohlepe, svakodnevno gine na stotine"
BOSANCI I HERCEGOVCI SUOSJECAJU SA SVIM NARODIMA KOJI SU SE NASLI U OVIM I SLICNIM SITUACIJAMA
Terorizam nema naciju pa zato mi nismo teroristi, mi jadni se i ne branimo, sta je bilo po Bosni staje jos i dan danas u palestinu, svaki cas sve vise jetima a mi teroristi, ovo je sve namjesteno koji evropljani na ovakav nacin samo mogu profitirati ko i uvjek skupa sa Amerikom pa sad rusi i komplet citav kufurski svjet a nas stavljaju u zabludu dase jos sami izmedju sebe ubijamo ne volimo i tako dalje.
OSVIJESTIMO SE


Nema komentara:
Objavi komentar